POTENCJAŁ MIASTA. Słupsk to miejsce o wyjątkowym potencjale: blisko 100-tysięczne miasto, w którym blisko 2/3 mieszkańców jest w wieku produkcyjnym. By dotrzeć do nich z informacją o Twojej usłudze lub oferowanym produkcie wystarczy skorzystać z oferty rozgłośni regionalnej RMF MAXX. Lokalne radio to jeden z najskuteczniejszych sposobów dotarcia do lokalnej społeczności, turystów i studentów.
OFERTA REKLAMOWA. RMF MAXX Pomorze gwarantuje profesjonalne wsparcie doradców handlowych lokalnych biurach w Słupsku i Koszalinie. Na życzenie klientów zasugerują oni najefektywniejsza formę promocji na antenie radiowej w oparciu o standardowe i niestandardowe rozwiązania. Jesteśmy też otwarci na nowe pomysły nietypowych akcji.
ZASIĘG TECHNICZNY. RMF MAXX Pomorze dysponuje aż siedmioma nadajnikami rozlokowanym na całym środkowym wybrzeżu. Zasięgiem technicznym pokrywamy pas od Lęborka aż po Rewal docierając do największych miast regionu: Słupska i Koszalina oraz najważniejszych kurortów: Łeby, Ustki, Darłowa czy Ustroni Morskich. W zasięgu stacji mieszka ponad 560 tys. osób.
SŁUCHALNOŚĆ. RMF MAXX Pomorze to jedna z największych rozgłośni lokalnych regionu. Każdego tygodnia słucha blisko 300 tys. osób. W samym dawnym woj. słupskim mamy tygodniowo 154 tys. słuchaczy, co oznacza, że stację włącza połowa dorosłych mieszkańców regionu. Średnio każdy z nich spędza ze stacją ponad 2,5 godziny dziennie.
SIEĆ RMF MAXX. RMF MAXX to sieć rozgłośni lokalnych, nadających dynamiczną, nowoczesną muzykę, serwujących najlepszą rozrywkę i prezentujących lokalne informacje. Realizacja kampanii reklamowych na antenie RMF MAXX pozwala na skuteczne dotarcie do dynamicznej i dysponującej istotną siłą nabywczą grupy docelowej.
RMF MAXX POMORZE to jedna z najpopularniejszych rozgłośni radiowych Pomorza Środkowego. Działa od czerwca 2006 roku, kontynuując tradycję radia lokalnego nadającego na tych częstotliwościach od 1993 roku. Początkowo obejmowała zasięgiem Słupsk, Koszalin i Lębork, po czym systematycznie poszerzała zasięg uruchamiając kolejne nadajniki w Bytowie (2008 rok), Kwidzyniu i Darłowie (2009 rok) oraz Rewalu (2010 rok).
Dane wykorzystane w tekście: Źródło: GUS (www.stat.gov.pl, Bank Danych Lokalnych); dane za 2013 | Radio Track, Kantar Polska, 05.2020-04.2021, zasięg tygodniowy, znajomość wspomagana, średni czas słuchania | Zdjęcia: fotolia.com, www.slupsk.pl, fot. Michał Słupczewski