Kariera

W Grupie RMF zatrudnionych jest ponad 300 specjalistów z różnych dziedzin. To główni autorzy sukcesu naszych stacji.

Znamy się na radiu - jesteśmy liderem rynku radiowego w Polsce. Działamy także w Internecie – Grupa RMF to znaczący wydawca internetowy. W naszym portfolio posiadamy ogólnopolską stację RMF FM, sieci RMF Classic i RMF MAXX oraz kilku platform internetowych, m.in. RMFon.pl i RMF24.pl.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do Zespołu Sprzedaży w Warszawie na stanowisko:

Junior Digital Account Executive

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • planowanie internetowych kampanii reklamowych na witrynach Grupy RMF, w sieci reklamy digital audio - audioXi oraz na powierzchni wydawców zewnętrznych
  • aktywna sprzedaż rozwiązań w zakresie reklamy online oferowanych przez Grupę RMF
  • przygotowywanie ofert reklamowych
  • monitorowanie i rozliczanie prowadzonych działań reklamowych
  • budowanie i utrzymanie pozytywnych relacji z Klientami
  • kontrola dokumentacji zleceń reklamowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • dobrej znajomość pakietu MS Office
  • umiejętności samodzielnego działania, doskonałej organizacji pracy i współpracy w zespole
  • łatwości w szukaniu rozwiązań potencjalnych problemów
  • zdolności analitycznych
  • determinacji, zaangażowania i motywacji do pracy

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w pracy w branży reklamy online

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego w zakresie reklamy online
  • ciekawą pracę przy dużych projektach mediowych
  • możliwość realizacji powierzonych zadań w stabilnej, dużej organizacji
  • atrakcyjny model wynagrodzenia
  • pracę w przyjaznym zespole
  • wsparcie najlepszych profesjonalistów w branży mediów w Polsce

Przed wysłaniem dokumentów rekrutacyjnych prosimy zapoznać się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych dostępnych na stronie: https://www.gruparmf.pl/rekrutacja.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego drogą mailową na adres praca@gruparmf.pl.

Wszystkie zgłoszenia będą traktowane jako poufne.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Wyślij aplikację

Wszystkie pola są obowiązkowe.
*Wielkość każdego dołączanego pliku nie może przekraczać 4MB.